Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm
Produse asociate
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
86 Lei
–25 %
Perna anatomica SOFT 30 x 50 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
64 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
75 Lei
–32 %
Perna Economy nematlasata 70 x 90 cm
In stoc
(>10 buc)
51 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
86 Lei
–41 %
Pilota matlasata VARA 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
50 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
86 Lei
–32 %
Perna matlasata Premium 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
150 Lei
–38 %
Perna anatomica VISCO 30 x 50 cm
In stoc
(7 buc)
92 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
107 Lei
–42 %
Perna de sanatate cu bile KOMFORT cu fermoar 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
61 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
107 Lei
–45 %
Perna medicala cu bile KOMFORT 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
54 Lei
–33 %
Perna matlasata 50 x 70 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,6 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Călduroase
129 Lei
–31 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140x220 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
88 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
32 Lei
–34 %
Perna matlasata 40 x 40 cm
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Călduroase
150 Lei
–31 %
Pilota de lux 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
103 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Călduroase
172 Lei
–33 %
Pilota 4 anotimpuri franceza matlasata 200x220 cm
In stoc
(>10 buc)
115 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
107 Lei
–24 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
81 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
32 Lei
–31 %
Perna matlasata 45 x 45 cm
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
99 Lei
–2 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
97 Lei
Reduceri
32 Lei
–28 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husa: 100% poliester – microfibra
- Umplutură: 100% poliester – fibră goală
- Greutatea umpluturii: 300 g/m2
Culoare
- Alb
Dimensiune
- Dimensiunea păturii: 140 x 200 cm
- Lățime: 140 cm
- Lungime: 200 cm
- Greutate totală: 1350 g
Detalii
- Specificatii pentru confort în fiecare anotimp
- Izolație termică excelentă și respirabilitate
- Fabricat din materiale ușoare, moi și pufoase
- Materiale hipoalergenice potrivite pentru alergici și astmatici
- Se poate usca în uscător la temperaturi scăzute
- Temperatură recomandată pentru spălare: 40 °C (conform etichetei producătorului)
Păturile pentru tot anul reprezintă alegerea ideală pentru oricine caută confort echilibrat în toate anotimpurile. Datorită caracteristicilor lor universale, nu mai trebuie să schimbați pătura în funcție de sezon – mențin o căldură plăcută în timpul iernii și permit ventilarea materialului în lunile mai calde. Sunt astfel o soluție excelentă pentru gospodăriile care doresc să îmbine practicitatea cu confortul și un somn de calitate pe tot parcursul anului.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote si perne |
|---|---|
| EAN: | 8596605002409 |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anotimpuri: | Tot anul |
| Anti alergic: | Da |
| Calitatea hotelului: | Da |
| Capacitate de izolatie: | extra caldura, caldura |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Masa totala pilota: | 1350 g |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)