AKCE Zachraňte froté prostěradlo - MIX barev II. jakost
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sansa pentru textile |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Gramaj: | 135 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 25 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)