OFERTĂ Scaun din catifea crema LIBRA BUTTER CREAM II. calitate secundară
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Crem
- Metal: Decor de lemn
Dimensiuni (± 1 cm)
- Lățime: 45 cm
- Înălțime: 86,5 cm
- Adâncime: 54 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Lățimea șezutului: 44,5 cm
- Adâncimea șezutului: 39,5 cm
- Greutate: 4 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Scaun de masă tapițat cu căptușeală moale
- Design atemporal cu cusături fine
- Țesătura tapițeriei este certificată OEKO-TEX® Standard 100
- Picioare metalice solide acoperite cu vopsea pulbere
- Livrat dezasamblat
Creați-vă un spațiu de masă unde vă veți întoarce cu drag. Scaunele de masă LIBRA sunt un complement excelent pentru mesele zilnice și momente festive. Veți aprecia tapițeria lor confortabilă și construcția stabilă nu doar în timpul șederii prelungite, ci și la întâlnirile de familie sau petrecerile cu prietenii. Datorită designului simplu dar elegant, se vor integra ușor în diverse interioare, de la moderne la rustice. Scaunele LIBRA vor deveni partenerul vostru zilnic pentru mese confortabile și stilate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Inaltime: | 86,5 cm |
| Adancime: | 54 cm |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)