OFERTA Birou cu raft SHAPE 80x40 cm, negru II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Placă furniruită
- Picioare: Metal
Culoare
- Negru
Dimensiuni
- Lungime: 40 cm
- Lățime: 80 cm
- Înălțime: 72 cm
- Greutate: 17 kg
- Dimensiunea pachetului: 88 x 45 x 12 cm, greutate 17 kg
Specificații
- Colțuri rotunjite
- Raft suplimentar sub blat
- Suprafață mată
- Ușor de întreținut
- Rezistent la zgârieturi
- Construcție stabilă
- Livrat dezasamblat
- Setul include șuruburi și șurubelniță pentru montaj
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 17 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Inaltime: | 72 cm |
| Lungime: | 40 cm |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu raft, Spatiu de depozitare deschis |
| Aspect: | Birouri |
| Forma mobilierului: | Drept |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | MDF |
| Suprafata: | Mată |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)