OFERTA Canapea de colt extensibila reversibila ZENA, verde inchis, grad II calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Apariția canapelei
- Specificații: De colț, Canapea în formă de L
- Dimensiune: Canapea până la 200 cm
- Culoare: Verde închis
- Variantă de colț: Colț stâng, Colț drept, Colț universal
- Tapițerie: KRONOS 19
Notă: Decorul din plăci aglomerate din interiorul canapelei poate diferi de fotografia de produs.
Materialul canapelei
- Compoziția tapițeriei: 100% Poliester
- Materialul tapițeriei: stofă velură
- Execuția șezutului: Spumă elastică
- Rezistență la uzură (Martindale): 50 000
Dimensiunile canapelei
- Lățime: 200 cm
- Adâncime: 141 cm
- Înălțime: 73 cm
- Înălțimea șezutului: 37 cm
- Adâncimea șezutului: 72 cm
- Suprafață de dormit: 140 x 200 cm
Echipare
- Spațiu de depozitare: Da
- Funcție de pat: Da
- Pernuțele sunt incluse în pachet
Livrată neasamblată.
Kronos
Suprafața catifelată și fină cu păr scurt încadrează țesătura Kronos în așa-numitele stofe velură. Textila plăcută la atingere se remarcă prin reflexii fine și efect de umbrire. Datorită caracteristicilor sale, Kronos este utilizată în industria de tapițerie ca material de acoperire. Un avantaj al textilului Kronos este, de asemenea, rezistența la lumină. În condiții de lumină naturală, culorile nu își schimbă aspectul semnificativ. Recomandăm curățarea cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Este fabricat din 100% poliester cu o greutate medie de 270 g/m2. Un parametru important al țesăturilor folosite este rezistența și durabilitatea lor la uzură, cunoscut sub numele de test Martindale. În condiții de laborator, înseamnă că după realizarea unui anumit număr de cicluri, materialul arată semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Numărul de cicluri pentru țesătura Kronos este 50.000. Țesăturile obișnuite în gospodărie au aproximativ 20.000 de cicluri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 113 kg |
| Latime: | 200 cm |
| Inaltime: | 73 cm |
| Adancime: | 141 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 200 x 140 cm |
| Marime: | Tripla |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt: | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Capacitate de incarcare: | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Inaltimea Scaunului: | 37 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)