OFERTA Canapea extensibila 2 locuri LAINE, maro, clasa a II-a
Descriere detaliată a produsului
Vederea canapelei
- Specificații: Canapea cu două locuri
- Dimensiune: Canapea până la 250 cm
- Culoare: Maro
- Tapițerie: POCO 22
Materialul canapelei
- Compoziția tapițeriei: 100% Poliester
- Materialul tapițeriei: Țesătură lucioasă, netedă
- Materialul picioarelor: Plastic
- Tipul de spumă: Spumă T25
- Tipul de sezut: Arc Bonnell
Dimensiunile canapelei
- Lățime: 155 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 75 cm
- Adâncimea sezutului: 64 cm
- Înălțimea sezutului: 38 cm
- Înălțimea picioarelor: 3 cm
- Suprafața pentru dormit: 196 x 125 cm
- Capacitate de încărcare: 160 kg
Echipament
- Spațiu de depozitare: Da
- Ajustare pat: Da
- Include 2 perne decorative
Îmbunătățiți-vă locuința cu canapele în stil scandinav. Canapelele cu două sau trei locuri sunt ideale pentru apartamentele mici, unde economisesc spațiu. Acestea constituie cea mai economică soluție pentru zona de relaxare din casă. Canapelele nu sunt doar o piesă centrală în sufragerii, ci sunt potrivite și pentru birouri sau camerele copiilor. Impresia generală este accentuată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. Tendința ultimilor ani este tapițeria catifelată sau manșetul tipic cu coaste. Răsfățați-vă și relaxați-vă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Latime: | 155 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 196 x 125 cm |
| Inaltimea picioarelor: | 3 cm |
| Marime: | Cu doua locuri |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Inaltimea Scaunului: | 38 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)