OFERTA Canapea extensibila cu 2 locuri LAINE, bej, Clasa II
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Aspectul canapelei
- Specificații: Canapea pentru două persoane
- Dimensiune: Canapea de până la 250 cm
- Culoare: Bej
- Husă: POCO 07
Materialul canapelei
- Compoziția materialului husei: 100% Poliester
- Materialul husei: Țesătură lucioasă, netedă
- Materialul picioarelor: Plastic
- Tipul de spumă: Spumă T25
- Tipul șezutului: Arc Bonnell
Dimensiunile canapelei
- Lățime: 155 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 75 cm
- Adâncimea șezutului: 64 cm
- Înălțimea șezutului: 38 cm
- Înălțimea picioarelor: 3 cm
- Suprafață de dormit: 196 x 125 cm
- Capacitate portantă: 160 kg
Echipament
- Spațiu de depozitare: Da
- Transformare pat: Da
- Include 2 perne decorative
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 40 kg |
| Latime: | 155 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 196 x 125 cm |
| Inaltimea picioarelor: | 3 cm |
| Marime: | Cu doua locuri |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Inaltimea Scaunului: | 38 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)