OFERTA Canapea extensibila in forma de U LIVARO 305x140 cm, gri inchis, calitatea II.
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Aparitia canapelei
- Specificații: Colțar, Canapea în formă de U
- Dimensiune: Canapea peste 270 cm
- Culoare: Gri deschis
- Tapițerie: Monolith 92
Materialul canapelei
- Materialul tapițeriei: Țesătură velur fină și netedă Monolith cu reflexii metalice
- Caracteristicile tapițeriei: Tratare hidrofugă pentru a reduce absorbția lichidelor, țesătură ușor de curățat
- Compoziția tapițeriei: 100% Poliester
- Rezistență la abraziune (Martindale): 100.000 cicluri
- Tipul șezutului: Arc ondulat și spumă pentru tapițerie
- Tipul spumei: T30 (duritate medie)
- Construcție: Lemn masiv, plăci aglomerate
Dimensiunile canapelei (toleranță +/- 3%)
- Lățime: 305 cm
- Adâncime: 140 cm
- Înălțime: 88 cm / 67 cm
- Lățimea șezutului: 271 cm
- Înălțimea șezutului: 39 cm
- Adâncimea șezutului: 50 cm / 110 cm
- Înălțimea picioarelor: 2,5 cm
- Lățimea cotierelor: 17 cm
- Suprafața de dormit: 130 x 270 cm
- Capacitate de încărcare a canapelei: 110 kg / 1 loc de ședere
- Greutate: 107 kg brut
Dotări
- Spațiu de depozitare: Da
- Amplasare: Sub partea de ședere a canapelei
- Pernițe de sprijin cu închidere cu fermoar (4 buc) umplute cu spumă PU tocată
- Partea din spate a canapelei este de asemenea tapițată
- Notă: Decorul din placaj al canapelei poate diferi de fotografia de produs.
Transformare în pat
- Extensibilă în pat: Da
- Dimensiunea patului: 130 x 270 cm
- Tipul extensiei: Manual cu spate pliabil
Livrată dezasamblată.

Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 107 kg |
| Latime: | 305 cm |
| Inaltime: | 88 cm |
| Adancime: | 140 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 130 x 270 cm |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt: | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Adancime scaun: | 50 cm, 110 cm |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Forma mobilierului: | In U |
| Inaltime picioare: | 2,5 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 39 cm |
| Latimea sezutului: | 271 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Numar locuri: | Cu mai multe locuri |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)