OFERTA Coltar crem deschis SMART COSARO, reversibil + 2 perne GRATUIT II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Aspectul canapelei
- Specificații: Colțar, Canapea în formă de L
- Dimensiune: Canapea 230 cm
- Culoare: Bej deschis
- Varianta colțului: Colț universal
- Închidere pernă 34 x 47 cm: Fermuar
- Tapițerie: POSO 100
Notă: Decorul din PAL din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului.
Materialul canapelei
Construcția este realizată din lemn masiv și PAL de înaltă calitate. Materiale suplimentare pentru scheletul canapelei sunt placajul și sololitul. Șezuturile setului sunt formate din spumă poliuretanică T30.
- Compoziția tapițeriei: 100% Poliester
- Materialul tapițeriei: Velur (Manșestru)
- Tip de spumă: Spumă poliuretanică T30
- Tip șezut: Umplutură de spumă
- Umplutura pernei 34 x 47 cm: Spumă standard
- Rezistența la abraziune (Martindale): 35 000
Dimensiunile canapelei
- Lățime: 230 cm
- Adâncime: 140 cm
- Înălțime: 83 cm
- Înălțime șezut: 38 cm
- Adâncime șezut: 71 cm
- Suprafața pentru dormit: 140 x 200 cm
- Dimensiunea pernei: 34 x 47 cm
Echipament
- Spațiu de depozitare: Da
- Transformare în pat: Da
Transformarea în pat
- Extindere în pat: Da
- Tipul extinderii: Manuală fără mecanism de extindere
Livrat cu montaj necesar.
Poso
Materialul velur pluşat Poso aminteşte de aspectul manșestrului. Efectul său 3D unic este plăcut la atingere, fiind, de asemenea, foarte rezistent și durabil. Firele fine de pe suprafață se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilă tapițată. Datorită proprietăților sale unice, se foloseşte ca țesătură pentru tapițeria seturilor de canapele, fotoliilor și scaunelor. Este fabricat din 100% poliester de greutate mare.
Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea împotriva abraziunii, cunoscut sub numele de test Martindale. În condiții de laborator, înseamnă că după un anumit număr de cicluri, țesătura prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Poso se mândrește cu 35.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite de uz casnic au în jur de 20.000 de cicluri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 65 kg |
| Latime: | 230 cm |
| Inaltime: | 83 cm |
| Adancime: | 140 cm |
| Dimensiunile zonei de dormit: | 200 x 140 cm |
| Marime: | Tripla |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt: | Colt dreapta, Colt Stanga, Colt Universal |
| Capacitate de incarcare: | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Forma mobilierului: | Cu colt |
| Inaltimea Scaunului: | 38 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)