OFERTA Fotoliu suspendat TARINO cu suport, negru/perna gri calitatea a II-a
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru metalic cu strat de pudră
Culoare
- Coș negru
- Suport negru
- Pernă gri
Dimensiuni scaun
- Lățime: 105 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 120 cm
- Capacitate de încărcare: 130 kg
Dimensiuni suport
- Înălțimea suportului: 197 cm
- Diametrul bazei: 100 cm
Dimensiuni pernă
- Mică (față): 45 x 20 cm
- Mare (șezut și spătar): 110 x 95 cm
Specificații
- Perfect ca piesă de mobilier pentru casa și grădina dumneavoastră
- Șezutul este împletit cu poliratan, oferind un aspect cu adevărat stilat
- 2 perne (pentru cap, șezut și spătar)
- Huse detașabile pentru perne
- Fabricat din material rezistent la murdărie
- Se curăță ușor, doar cu o cârpă umedă
- Livrat necusut
Avertizări de siguranță
- Utilizați scaunul doar după ce a fost complet asamblat. Montajul este responsabilitatea fiecărui client și se face pe propriul risc.
- Asigurați-vă că suspendarea este bine fixată înainte de a vă așeza în scaun.
- Scaunul nu este destinat balansării bruște în lateral.
- Dacă utilizați un suport pentru a suspenda scaunul, așezați-l pe o suprafață netedă și solidă pentru stabilitate (de exemplu, podea, terasă pavată).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unui adult!
Farmecul balansării
Descoperiți efectele benefice ale balansării cu scaunele noastre suspendate, cunoscute ca și ouă, care vor îngriji și sănătatea dumneavoastră mentală. Balansarea induce un sentiment de confort, pace interioară și elimină eficient tensiunea psihică. Scaunele noastre suspendate de înaltă calitate fabricate din ratan artificial sunt foarte rezistente la vreme nefavorabilă și la animalele de companie. Ratanul artificial este aproape indistinct de cel natural la prima vedere. Scaunele noastre suspendate sunt perfecte atât pentru grădină, cât și pentru interior. Bucurați-vă de momentele de relaxare pe aceste scaune în stil scandinav, care sunt printre cele mai populare piese de mobilier modern. Oferiți-vă o relaxare luxoasă și aduceți în casa și grădina dumneavoastră elemente de liniște și eleganță.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri, Neagra |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 105 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 120 cm |
| Adancime: | 70 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Diametrul cercului: | 100 cm |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Material scaun: | Metal, Tesatura, Ratan artificial |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Sestavení vajíčka
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)