OFERTA Masă de dining albă RAMOD 100x60 cm II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Laminat: Alb
- Metal: Alb
Dimensiuni
- Lățime: 100 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțime: 75 cm
- Greutate: 15 kg
Specificații
- Masa pentru 4 persoane
- Construcție metalică stabilă
- Placă cu decor lemn, ușor de întreținut
- Design simplu și minimalist
- Livrată demontată
Puritate și prospețime pentru interiorul tău
Mizează pe alb atemporal, care pare elegant, curat și aerisit. Această masă de sufragerie în specificații albe complete va aduce în casa ta prospețime și lumină, ideală pentru bucătării moderne și spații mai mici. Se combină excelent cu orice stil coloristic de scaune și accesorii și datorită versatilității sale nu va ieși niciodată din modă. Întreținerea practică și construcția stabilă asigură că va deveni o parte indispensabilă a vieții de zi cu zi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Latime: | 100 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Forma picioarelor: | Clasic |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | Laminat |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)