OFERTA Masa de dining alb RAMOD 100x60 cm, decor stejar II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Laminat: Decor stejar
- Metal: Alb
Dimensiuni
- Lățime: 100 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțime: 75 cm
- Profilul picioarelor: 2 x 4 cm
- Dimensiunea cadrului sub placă: 98 x 58 x 4 cm
- Greutate: 15 kg
Specificații
- Masa pentru 4 persoane
- Construcție metalică stabilă
- Placă cu decor de lemn ușor de întreținut
- Design simplu și minimalist
- Livrată dezasamblată
Aer și armonie naturală
Aduceți ușurință și căldură în casa dumneavoastră cu ajutorul acestei mese de dining cu placă în decor stejar și structură metalică albă. Tonalitățile deschise sunt plăcute și măresc spațiul optic, aspect pe care îl veți aprecia mai ales în camerele mai mici. Ideală pentru micul dejun în familie, momentele de lucru și întâlnirile de seară. Aspectul natural al plăcii combinat cu simplitatea modernă creează o atmosferă primitoare, de care vă veți îndrăgosti. Masa este ușor de întreținut și datorită stabilității sale este un element de încredere în viața de zi cu zi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Latime: | 100 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Forma picioarelor: | Clasic |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | Laminat |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)