OFERTA Masa de dining alba cu blat in decor stejar sonoma MADO 120x80 calitate II
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul mesei
- Blat de mobilă
- Blatul superior acoperit cu furnir PVC: Stejar sonoma
- MDF: Alb mat
Dimensiunile mesei
- Lățime: 120 cm
- Adâncime: 80 cm
- Înălțime: 75 cm
- Grosimea blatului: 18 mm
Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitatea, precizia și moderația merită. În simplitate găsești frumusețea, ceea ce este valabil de două ori mai des în stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și aerisire. Paleta de culori blânde face ca spațiul să pară mai mare și mai luminos. Interioarele ies în evidență prin funcționalitate și puritate. Sufrageriile și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis, plin de lumină și armonie. Masa de sufragerie Mado 120 x 80 cm este potrivită și pentru camere mai mici datorită dimensiunilor sale. Picioarele albe și blatul în decor natural de stejar sonoma vor înfrumuseța orice sufragerie. Nu te teme să le combini cu accesorii mai îndrăznețe și scaune tapițate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | Placa mobilier |
| Greutate: | 18,3 kg |
| Latime: | 120 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 80 cm |
| Decor din lemn: | Stejar sonoma |
| Marime: | Mica |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Forma picioarelor: | Patru picioare |
| Grosimea Blatului: | 18 mm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)