OFERTA Masa de sufragerie cu blat in decor stejar sonoma UMEKO 120x80 Clasa a II-a
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material masa
- Placă de mobilier
- Blat superior acoperit cu furnir PVC: Stejar sonoma
- MDF
Dimensiuni
- Lungime: 120 cm
- Lățime: 80 cm
- Înălțime: 75 cm
- Grosimea plăcii: 18 mm
- Distanța dintre picioarele părții lungi: 97 cm
- Distanța dintre picioarele părții scurte: 56 cm
Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitate, precizie și moderație merită. În simplitate găsești frumusețea, acest lucru este de două ori mai valabil în stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și aerisire. Paleta delicată de culori marește optic și luminează spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și curățenie. Sălile de mese și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis plin de lumină și armonie. Masa de dining Umeko 120 x 80 cm se potrivește, datorită dimensiunilor, chiar și în încăperi mai mici. Picioarele și blatul în decor natural de stejar sonoma vor împodobi orice sală de mese. Nu ezita să combini cu accesorii mai pronunțate și scaune tapițate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Material: | Placa mobilier |
| Greutate: | 23,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Decor din lemn: | Stejar sonoma |
| Lungime: | 120 cm |
| Marime: | Mica |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Forma picioarelor: | Patru picioare |
| Grosimea Blatului: | 18 mm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)