OFERTA Masa rotunda de dining LUNA 90 cm, maro rustic II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Placă laminată din PAL: Specificații rustic maro
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 90 cm
- Adâncime: 90 cm
- Înălțime: 76 cm
- Grosimea plăcii: 15 mm
- Capacitate de încărcare: 30 kg
- Greutate: 13,5 kg
Specificații
- Masa de dining rotundă pentru 4 persoane
- Construcție metalică solidă și stabilă
- Placă în specificații rustic maro cu suprafață rezistentă
- Întreținere ușoară și durată lungă de viață
- Livrată neasamblată
Decorul cald rustic maro aduce un farmec natural și confort în interior. Această masă se potrivește perfect atât în spațiile moderne, cât și cele tradiționale, unde veți aprecia forma sa practică rotundă și construcția sa solidă. Combinația dintre aspectul natural al lemnului și baza metalică elegantă neagră are un aer stilat și atemporal. Completați cu scaune confortabile și veți crea un loc perfect pentru a lua masa, a lucra sau a socializa cu prietenii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Inaltime: | 76 cm |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Capacitate de incarcare: | 30 kg |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Diametru: | 90 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
| Forma picioarelor: | Atipis |
| Grosimea Blatului: | 15 mm |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | Laminat |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)