OFERTA Scaun alb KITO Calitate II
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Plastic: Alb
- Lemn: Fag
Dimensiuni ale scaunului
- Lățime: 46 cm
- Lățime șezut: 46 cm
- Adâncime: 54,5 cm
- Adâncime șezut: 41 cm
- Înălțime: 80 cm
- Înălțime șezut: 42,5 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Simbolul stilului scandinav este fără îndoială natura. Stilul inspirat de natură aduce armonie și eleganță nordică în orice interior. Reveniți și dumneavoastră la rădăcinile naturale în sufrageria și bucătăria dumneavoastră. Sălile de mese scandinave sunt aerisite, confortabile și foarte practice. Învățați să combinați și să stratificați culorile pastelate, modelele și materialele. Nu vă fie teamă să combinați scaunele simple de masă cu accesorii mai accentuate. Scaunul alb de masă Kito alături de o masă masivă va crea un rezultat călduros. Scaunele scandinave Kito sunt confortabile, potrivindu-se atât în încăperi mici, cât și mari. Atmosfera nordică este accentuată de plante proaspete în ghivece de in suspendate și de lămpi mari.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 46 cm |
| Inaltime: | 80 cm |
| Adancime: | 54,5 cm |
| Decor din lemn: | Fag |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 42,5 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Lemn Masiv |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)