OFERTA Scaun alb-negru BALI MARK cu picioare negre calitatea II
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Plastic: Alb
- Piele ecologică: Negru
- Polipropilenă: Negru
Dimensiunile scaunului
- Lățime: 48 cm
- Adâncimea șezutului: 43 cm
- Adâncime: 55,5 cm
- Înălțime: 82,5 cm
- Înălțimea șezutului: 45,5 cm
- Înălțimea spătarului: 37 cm
- Capacitate de încărcare: 100 kg
- Greutate: 4,4 kg
Specificații
- Formă ergonomică a spătarului și șezutului
- Șezut tapițat cu husă din piele ecologică
- Construcție durabilă din polipropilenă de culoare neagră
- Design simplu, minimalist și atemporal
Redați-vă ușurința și atmosfera armonioasă în interiorul dumneavoastră. Un spațiu luminos plin de culori delicate și lumină nu mai trebuie să fie doar un vis. Stilul nordic îndeplinește cerințele locuinței moderne – este aerisit, practic și elegant. Într-o sufragerie inspirată de Scandinavie, se potrivește mobilierul funcțional și vizual curat. Combinarea alb-negru cu o construcție elegantă subliniază aspectul modern al interiorului dumneavoastră. Scaunul de sufragerie BALI MARK, în această variantă, va accentua caracterul nordic al spațiului. Nu ezitați să completați tonurile neutre cu un accent sub formă de albastru închis, verde sau roz pal, care vor adăuga rafinament încăperii.
Notă: Produsul nu este destinat utilizării comerciale, doar pentru uz casnic.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Neagra |
| Greutate: | 4,4 kg |
| Latime: | 48 cm |
| Inaltime: | 82,5 cm |
| Adancime: | 55,5 cm |
| Inaltimea spatarului: | 37 cm |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 45,5 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Husei: | Piele Eco |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Cu captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)