OFERTA Scaun alb OSAKA II. calitate secundara
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Alb
- Metal: Decor de lemn
Dimensiunile scaunului
- Lățime: 46 cm
- Înălțime: 84 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 41 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Greutate: cca 3,3 kg
Specificații
- Șezut ergonomic
- Structură metalică stabilă
- Adaptori antiderapanti de siguranta
- Șezut ușor de întreținut
- Livrat demontat
- Scaunul este destinat exclusiv pentru uz casnic
Minimalism care impresionează
Stilul scandinav a cucerit inimile multor iubitori de design datorită simplității, funcționalității și aspectului său atemporal. Acesta este exact cazul acestui scaun – linii curate și culori neutre care se integrează ușor în orice interior. Fie că îl plasați la masa de sufragerie, în birou sau în camera de oaspeți, va conferi un aer ușor, elegant și modern. De asemenea, designul scandinav accentuează nu doar estetica, ci și confortul, pe care acest scaun îl oferă cu desăvârșire.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 4,1 kg |
| Latime: | 46 cm |
| Inaltime: | 84 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Bicolor |
| Adancime scaun: | 41 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)