OFERTA Scaun catifea verde deschis LAVA II. calitate secundara
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Verde deschis
- Metal: Decor de lemn
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Lățime: 43 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncime: 51 cm
- Adâncimea șezutului: 38,5 cm
- Înălțime: 90 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Capacitate: 110 kg
- Greutate: 4,2 kg
Specificații
- Scaun de dining tapițat cu umplutură moale
- Design atemporal cu cusături subtile
- Țesătura de tapițerie este certificată OEKO-TEX® Standard 100
- Picioare metalice solide acoperite cu vopsea pulbere
- Livrat demontat
Stil care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Optați pentru accesorii discrete, o paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele verzi permanente, naproanele colorate și lămpile metalice mari. Interioarele scandinave nu pot fi concepute fără ferestre mari și iluminat care să asigure lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de dining Lava tapițat se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Asortați cusăturile simple și picioarele metalice cu decor de lemn cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent culori diferite ale scaunelor la aceeași masă. Nu vă temeți de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 4,2 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 90 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Bicolor |
| Adancime scaun: | 38,5 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)