OFERTA Scaun de birou bordo AVOLA VELVET II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Vin
- Metal
- Plastic
Dimensiuni
- Lățime: 46,5 cm
- Lățimea șezutului: 46,5 cm
- Adâncime: 55,5 cm
- Adâncimea șezutului: 36,5 cm
- Înălțime: 72,5 - 86,5 cm
- Înălțimea șezutului: 42 - 53 cm
- Diametrul roților: 5 cm
- Lățimea totală a roților: 5 cm
- Diametrul bazei inferioare a scaunului cu roți: 52 cm
- Capacitate de susținere: 110 kg
Specificații
- Șezut tapițat cu țesătură de catifea
- Înălțime ajustabilă a șezutului
- Scaun ergonomic
- Scaun de birou rotativ cu roți
- Livrat demontat
Stil și confort în echilibru
Oferiți spațiului vostru de lucru un accent de eleganță și confort. Acest scaun nu este doar un element funcțional, ci și un accesoriu stilat care îmbunătățește productivitatea în timp ce vă asigură confortul. Husa de catifea într-o nuanță delicată de mentă aduce prospețime și ușurință interioarelor. O alegere ideală pentru munca zilnică și momentele de relaxare cu o carte sau muzică. Înălțimea ajustabilă a șezutului și baza rotativă vă oferă flexibilitatea de care aveți nevoie într-o zi dinamică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Vișiniu |
| Greutate: | 5,7 kg |
| Latime: | 46,5 cm |
| Inaltime: | 72,5 - 86,5 cm |
| Adancime: | 55,5 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 42 - 53 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul roților: | Plastic, Cauciuc |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
Jak vypadají židle v reálu?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)