OFERTA Scaun de birou verde-menta AVOLA VELVET II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Mentolată
- Metal: Finisaj cromat
- Plastic
Dimensiuni
- Lățime: 46,5 cm
- Lățime șezut: 46,5 cm
- Adâncime: 55,5 cm
- Adâncime șezut: 36,5 cm
- Înălțime: 72,5–86,5 cm
- Înălțime șezut: 42–53 cm
- Diametru roți: 5 cm
- Lățime totală roți: 5 cm
- Diametru bază scaun cu roți: 52 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Șezut căptușit cu țesătură de catifea
- Țesătură cu certificare OEKO-TEX® Standard 100
- Înălțimea șezutului reglabilă
- Scaun ergonomic modelat
- Scaun de birou rotativ cu roți
- Livrat dezasamblat
Stil și confort în echilibru
Aduceți un strop de eleganță și confort spațiului dumneavoastră de lucru. Acest scaun nu este doar un element funcțional, ci și un accesoriu stilat care vă va sprijini productivitatea și va oferi confort zilnic. Husa catifelată în culoare mentolată aduce o atmosferă proaspătă în interior. Alegerea ideală pentru munca de zi cu zi, studiu și momente de relaxare. Înălțimea șezutului reglabilă și baza rotativă vă oferă flexibilitate pe care o veți aprecia în timpul unei zile dinamice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Mentol |
| Greutate: | 5,7 kg |
| Latime: | 46,5 cm |
| Inaltime: | 72,5 - 86,5 cm |
| Adancime: | 55,5 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 42 - 53 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul roților: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
Jak vypadají židle v reálu?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)