OFERTA Scaun de catifea negru ASTI cu picioare negre II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material scaun
- Țesătură catifelată: Negru
- Metal: Negru mat
Dimensiuni scaun
- Lățime: 44,5 cm
- Lățimea șezutului: 44 cm
- Adâncime: 50,5 cm
- Adâncimea șezutului: 38 cm
- Înălțime: 87,5 cm
- Înălțimea șezutului: 47,5 cm
- Capacitate: 120 kg
Stilul combină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii discrete, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele mereu verzi, napron colorat și lămpile mari metalice. Un interior scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și iluminat, care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă negru Asti se va potrivi perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Diferitele culori de scaune arată excelent la o singură masă. Nu vă fie teamă de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 3,8 kg |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 87,5 cm |
| Adancime: | 50,5 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 47,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)