OFERTA Scaun de dining catifelat gri deschis IMOLA Calitate II.
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: Gri deschis
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 48,5 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Adâncime: 61 cm
- Adâncimea șezutului: 46 cm
- Înălțime: 93,5 cm
- Înălțimea șezutului: 49,5 cm
- Înălțimea șezutului: 7 cm
- Greutate: 5,2 kg
- Capacitate de încărcare: 120 kg
Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecând tonuri neutre cu o culoare puternică creează un spațiu perfect de ușor. Inspirați-vă din țările scandinave, care combină culori delicate cu materiale naturale. Sufrageriile scandinave sunt pline de lumină, ierburi proaspete, în plus, sunt complet funcționale și practice. Scaunul de masă din catifea gri deschis Imola va deveni ornamentul sufrageriei. Completați scaunul cu o masă din lemn deschis. În sufragerie, alegeți accesorii modeste, care sunt utilizabile. Optați și pentru ghivece suspendate din in, în care să așezați plante veșnic verzi sau ierburi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Latime: | 48,5 cm |
| Inaltime: | 93,5 cm |
| Adancime: | 61 cm |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)