OFERTA Scaun de masa gri LIBRA cu picioare negre clasa a II-a
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Textil: Melanj gri
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Adâncime: 54,5 cm
- Lățime: 44,5 cm
- Înălțime: 87 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Lățimea șezutului: 44 cm
- Aderență adâncime: 40 cm
- Greutate: 4,2 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Sufragerie stilată în spirit modern
Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Combinând tonuri delicate cu un element proeminent, puteți crea cu ușurință un spațiu lejer și armonios. Lăsați-vă inspirați de interioare scandinave, care îmbină lumina, materialele naturale și funcționalitatea. Scaunul de sufragerie Libra din material textil melanj gri va deveni piesa de design a sufrageriei dvs. Vă recomandăm să îl combinați cu o masă din lemn deschis și accesorii discrete, cum ar fi ghivece suspendate cu ierburi proaspete. Astfel, veți crea un loc practic și confortabil pentru momentele cotidiene de relaxare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 87 cm |
| Adancime: | 54,5 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Drept |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Material sezut: | Tapitat |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)