OFERTA Scaun de masa SERVIO BREGO bej deschis II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: Brego 31 - bej deschis
- Metal: Negru (mat)
Dimensiuni
- Lățime: 55 cm
- Adâncimea șezutului: 45 cm
- Înălțime: 88 cm
- Înălțimea șezutului: 50 cm
- Capacitate portanță: 120 kg
- Greutate: 7 kg
Specificații
- Funcția Auto-return: șezutul este rotativ la 180 de grade cu funcția de revenire la poziția inițială
- Arcuri de buzunar în scaun
- Livrat demontat
Îmbrăcați-vă interiorul cu un nou aspect. Culorile închise și mult mobilier fac ca încăperea să pară mai mică. Inspirați-vă din stilul scandinav, al cărui simbol sunt luminozitatea, simplitatea și natura. Stilul derivat din natura nordică surprinde mulți prin funcționalitate înaltă, sustenabilitate și atmosferă armonioasă. Scaunul de dining Servio Brego în culoarea bej devine piesa perfectă pentru o sufragerie scandinavă. Tapițeria și forma scaunului asigură un confort ridicat. Asortați scaunul Servio Brego cu elemente metalice în dining și accesorii în tonuri pastelate delicate. Bucurați-vă de mesele în familie și cu prietenii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 7 kg |
| Latime: | 55 cm |
| Inaltime: | 88 cm |
| Model: | Cu motiv, Monocrom |
| Adancime scaun: | 45 cm |
| Aspect: | Fotoliu scaun |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 50 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Rotativ: | Da |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)