OFERTA Scaun suspendat gri KOKON fara suport II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Gri
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Pachetul include scaunul și arcul suspendat
- Împletirea kokonu poate varia
- Stativul și pernele nu sunt incluse în pachet
- Livrat demontat
Avertismente de securitate
- Utilizați scaunul doar după asamblarea completă. Fiecare client efectuează asamblarea pe cont propriu și pe propria răspundere.
- Înainte de a vă așeza în scaun, asigurați-vă că suspensia este bine înșurubată.
- Scaunul nu este destinat balansării bruște lateral.
- Dacă utilizați un suport pentru suspendarea scaunului, plasați-l pe o suprafață plată și solidă, unde poziția sa va fi stabilă (de exemplu, podea, terasă pavată).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unei persoane adulte!
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc pentru a sta, ci și o modalitate de a încetini și de a reîncarca energia nouă. Balanțarea ușoară ajută la relaxarea corpului și minții, fie că vă relaxați afară în grădină sau în interior citind o carte preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și noul dvs. loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 108 cm |
| Inaltime: | 115 cm |
| Adancime: | 70 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Fara suport |
| Captuseal: | Fara captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Material scaun: | Ratan artificial, Otel |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)