OFERTA Scaun suspendat KOKON cu suport, bej II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material: 100% poliester
- Ratan sintetic
- Cadru metalic cu strat de pulbere
Culoare
- Crem (scaun + pernă)
- Suport negru
Dimensiuni scaun
- Lățime: 116 cm
- Adâncime: 75 cm
- Înălțime: 106 cm
- Capacitate de încărcare: 130 kg
Dimensiuni suport
- Înălțimea suportului: 200 cm
- Diametrul bazei: 100 cm
- Lungimea cârligului de suspendare: 26 cm
Dimensiuni perne
- Mic (față): 45 x 20 cm
- Mare (șezut și spătar): 110 x 95 cm
Specificații
- Piesa perfectă de mobilier pentru casa și grădina ta
- Șezutul este împletit cu poliratan, ceea ce face ca scaunul să arate foarte stilat
- 2 perne (pentru cap, șezut și spătar)
- Fabricat din material rezistent la murdărie
- E suficient să ștergi cu o cârpă umedă
- Husele sunt detașabile, așa că le poți spăla ușor
- Livrat demontat
Avertismente de siguranță
- Folosește scaunul doar după ce a fost complet asamblat. Asamblarea este realizată de fiecare client pe proprie răspundere.
- Înainte de a te așeza în scaun, asigură-te că suspensia este ferm înșurubată.
- Scaunul nu este destinat balansului brusc în lateral.
- Dacă folosești un suport pentru suspendarea scaunului, plasează-l pe o suprafață plană și solidă unde poziția sa este stabilă (de exemplu, podea, terasă pavata).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul doar sub supravegherea unui adult!
Magia balansului
Descoperiți efectele benefice ale balansului cu scaunele noastre suspendate, așa-numitele ouă, care vor răsfăța chiar și sănătatea dumneavoastră mentală. Balansul provoacă un sentiment de bine, liniște interioară și îndepărtează eficient tensiunea psihică. Scaunele noastre de balans de înaltă calitate fabricate din ratan sintetic sunt extrem de rezistente la intemperii și animale de companie. Ratanul sintetic este greu de distins de cel natural la prima vedere. Scaunele noastre suspendate se potrivesc de minune atât în grădină, cât și în interior. Bucurați-vă de momentele de relaxare pe aceste scaune în stil scandinav, care se numără printre cele mai populare piese de mobilier modern. Oferiți-vă o relaxare luxoasă și aduceți în casa și grădina dumneavoastră elemente de liniște și eleganță.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra, Bej |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 116 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 200 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Diametrul cercului: | 100 cm |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Material scaun: | Metal, Tesatura, Ratan artificial |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Sestavení vajíčka
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)