OFERTA Scaun suspendat negru KOKON fara suport II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Negru
- Gri
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Pachetul conține scaun și arc de suspendare
- Împletitura kokonului poate varia
- Stâlpul și pernele nu sunt incluse în pachet
- Livrat neasamblat
Avertismente de siguranță
- Utilizați scaunul numai după asamblarea completă. Asamblarea se face de fiecare client individual și pe propria răspundere.
- Înainte de a vă așeza în scaun, asigurați-vă că suportul este bine fixat.
- Scaunul nu este destinat balansării bruște laterale.
- Dacă utilizați un suport pentru suspendarea scaunului, plasați-l pe o suprafață plană și solidă unde poziția sa va fi stabilă (de exemplu, podea, terasă pavată).
- Copiii sub 6 ani pot folosi scaunul numai sub supravegherea unui adult!
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc pentru a sta, ci și o modalitate de a încetini și a căpăta o nouă energie. Legănarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați afară în grădină sau înăuntru citind o carte preferată. Datorită materialelor rezistente și designului elegant, va deveni un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și noul dvs. loc preferat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 108 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 115 cm |
| Adancime: | 70 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Nu |
| Capacitate de incarcare: | 150 kg |
| Captuseal: | Fara captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Material scaun: | Ratan artificial, Otel |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
| Stil: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)