OFERTA Taburet crema SMART COSARO cu spatiu de depozitare 65x65 cm II. calitate POSO 105
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material taburetului
- Cadru: Placă de mobilier, lemn
- Acoperire: POSO 105
- Culoarea acoperirii: Crem
- Compoziția acoperirii: 100% Poliester
- Materialul acoperirii: Catifea (Velur)
- Rezistență la abraziune (Martindale): 35 000
- Tipul șezutului: Umplutură din spumă
- Picioare: Plastic
Dimensiuni taburetului
- Lățime: 65 cm
- Adâncime: 65 cm
- Înălțime: 38 cm
- Înălțimea șezutului: 38 cm
- Volumul spațiului de depozitare: cca 80 l
- Picioare: 2 cm
Echipament
- Spațiu de depozitare: Da
- Deschiderea este asigurată de balamale metalice cu curea de siguranță
- Taburetul este echipat cu mâner pentru deschidere confortabilă
Poso
Țesătura moale Poso seamănă ca aspect cu catifeaua. Efectul său 3D unic este plăcut la atingere, foarte rezistent și durabil. Fibrele fine de pe suprafață se curăță ușor folosind produse speciale pentru mobilă tapițată. Datorită proprietăților sale unice, este utilizată ca țesătură de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este fabricată din 100% poliester cu o greutate mare.
Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența lor la abraziune, cunoscut sub numele de test Martindale. În condiții de laborator, asta înseamnă că după depășirea unui anumit număr de cicluri, țesătura prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Țesătura Poso are un număr de 35 000 de cicluri. Țesăturile obișnuite pentru uz casnic au aproximativ 20 000 de cicluri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Material: | Tapitat |
| Greutate: | 11 kg |
| Latime: | 65 cm |
| Inaltime: | 38 cm |
| Adancime: | 65 cm |
| Model: | Monocrom |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Aspect: | Cu picioare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Cu margini |
| Materialul Husei: | Tesatura |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)