Promo Scaun de dining din catifea gri inchis BORA II. calitate inferioara
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Țesătură de catifea: Gri închis
- Lemn: Fag
Dimensiunile scaunului
- Lățime: 44,5 cm
- Lățimea șezutului: 44 cm
- Adâncime: 54 cm
- Adâncimea șezutului: 38 cm
- Înălțime: 81,5 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: cca 3,6 kg
Specificații
- Scaun de masă tapițat în stil minimalist
- Picioare ferme din lemn masiv
- Cusături fine și elegante
- Livrat demontat
Alegeți un interior stilat inspirat de țările nordice. La alegerea mobilei, luați în considerare dimensiunea camerei, scopul acesteia și propriul gust. Stilul scandinav popular surprinde prin ușurință, confort și funcționalitate ridicată. O sufragerie scandinavă se caracterizează prin materiale naturale și culori delicate. Scaunul Bora în varianta gri închis îndeplinește cerințe înalte de confort și estetică. Picioarele din lemn masiv subliniază aspectul general al spațiului. Scaunul scandinav Bora completați-l cu o masă cu elemente din lemn. Bucurați-vă de momentele petrecute la cinele familiale sau de relaxare cu prietenii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 81,5 cm |
| Adancime: | 54 cm |
| Decor din lemn: | Fag |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Lemn Masiv |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)