PROMOTIE Scaun de catifea bej LAVA cu picioare negre II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material de pluș: Bej
- Metal: Negru mat
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncime: 51 cm
- Adâncimea șezutului: 38,5 cm
- Înălțime: 90 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Capacitate maximă: 110 kg
- Greutate: 4,2 kg
Specificații
- Scaun de masă tapițat cu umplutură moale
- Design atemporal cu cusături fine
- Picioare metalice rezistente cu acoperire pulverizată
- Livrat dezasamblat
Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Alege accesorii moderate, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesorii excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele vesnic verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu se lipsește de ferestre mari și iluminat care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă Lava tapițat se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată din țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele negre se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent culorile diferite ale scaunelor la o singură masă. Nu te teme de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra, Bej |
| Greutate: | 4,2 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 90 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)