PROMOTIE Taburet crem SMART II. calitate secundara LINCOLN 03
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul taburetului
- Compoziția husei: 100% Poliester
- Materialul husei: Cord (Velur)
- Culoarea husei: Crem - Lincoln 03 (83)
Dimensiunile taburetului
- Lățime: 90 cm
- Adâncime: 65 cm
- Înălțime: 44 cm

Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Greutate: | 11 kg |
| Latime: | 90 cm |
| Inaltime: | 44 cm |
| Adancime: | 65 cm |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Fara spatiu de stocare |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg |
| Materialul Husei: | Catifea raiată |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)