Reducere Masa de dining neagra cu blatul in decor stejar auriu craft MADO 120x80 II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material masă
- Placă de mobilier
- Placă superioară acoperită cu furnir PVC: Stejar auriu craft
- MDF: Negru mat
Dimensiuni masă
- Lățime: 120 cm
- Adâncime: 80 cm
- Înălțime: 75 cm
- Grosime placă: 18 mm
Specificații
- Pentru 4 persoane: 120 cm
- Livrat dezasamblat
Dezvoltarea în interior a valorilor precum calitate, precizie și simplitate merită. În simplitate găsești frumusețea, iar acest lucru este de două ori mai adevărat în stilul scandinav. Designul elaborat inspirat din țările nordice aduce în spațiu ușurință, energie și luminozitate. Paleta delicată de culori extinde optic și luminează spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și puritate. Bucătăriile și sălile de mese scandinave creează un spațiu deschis și armonios plin de lumină. Masa de dining Mado 120 x 80 cm datorită dimensiunilor sale este potrivită chiar și pentru camere mai mici. Picioarele negre și placa cu decor stejar auriu craft îmbogățesc orice sală de mese. Nu vă temeți să combinați cu accesorii mai îndrăznețe și scaune tapițate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Material: | Placa mobilier |
| Greutate: | 32 kg |
| Latime: | 120 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 80 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Marime: | Mica |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Forma picioarelor: | Patru picioare |
| Grosimea Blatului: | 18 mm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)