Reducere Scaun de birou crem AVOLA VELVET II. calitate superioara
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Crem
- Metal: Finisaj crom
- Plastic
Dimensiuni
- Lățime: 46,5 cm
- Lățimea șezutului: 46,5 cm
- Adâncime: 55,5 cm
- Adâncimea șezutului: 36,5 cm
- Înălțime: 72,5–86,5 cm
- Înălțimea șezutului: 42–53 cm
- Diametrul roților: 5 cm
- Lățimea totală a roților: 5 cm
- Diametrul bazei scaunului cu roți: 52 cm
- Sarcina maximă: 110 kg
Specificații
- Șezut tapițat cu țesătură din catifea
- Țesătură cu certificare OEKO-TEX® Standard 100
- Înălțime ajustabilă a șezutului
- Scaun ergonomic
- Scaun de birou rotativ cu roți
- Livrat demontat
Stil și confort în echilibru
Aduceți un strop de eleganță și confort spațiului dumneavoastră de lucru. Acest scaun nu este doar un element funcțional, ci și un accesoriu stilat care vă sprijină productivitatea și asigură confortul zilnic. Husa de catifea în culoarea crem conferă interiorului o atmosferă primitoare. Alegerea ideală pentru munca de zi cu zi, studiu și momente de relaxare. Înălțimea ajustabilă a șezutului și baza rotativă vă oferă flexibilitate, pe care o veți aprecia în timpul unei zile dinamice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Greutate: | 5,7 kg |
| Latime: | 46,5 cm |
| Inaltime: | 72,5 - 86,5 cm |
| Adancime: | 55,5 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 42 - 53 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul roților: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
Jak vypadají židle v reálu?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)