Reducere Scaun de catifea crem LAVA II. calitate secundara
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: Crem
- Metal: Bej - decor de lemn
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lățimea șezutului: 44,5 cm
- Adâncime: 55 cm
- Adâncimea șezutului: 40 cm
- Înălțime: 86 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Sarcină maximă: 110 kg
- Greutate: 4,2 kg
Specificații
- Scaun de bucătărie tapitat cu căptușeală moale
- Design atemporal cu cusături fine
- Picioare metalice solide, acoperite cu vopsea pulbere
- Livrat neasamblat
Stilul combină forme simple și funcționalitate ridicată. Optează pentru accesorii elegante, o paletă de culori fine și materiale naturale. Accesoriile excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele de apartament, napronuri colorate și lămpi mari din metal. Interiorul scandinav nu poate fi complet fără ferestre mari și iluminat care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de bucătărie tapitat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Asortează cusăturile simple și picioarele bej cu o masă cu elemente metalice. Este uimitor cum diferitele culori ale scaunelor arată la aceeași masă. Nu te teme de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Greutate: | 4,2 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Inaltime: | 86 cm |
| Adancime: | 55 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 40 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Latimea sezutului: | 44,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)