Reducere Scaun de catifea neagra COMO cu picioare negre II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Țesătură catifelată: Negru
- Metal: Negru mat
Dimensiunile scaunului
- Lățime: 44,5 cm
- Lățimea șezutului: 44 cm
- Adâncime: 50,5 cm
- Adâncimea șezutului: 38 cm
- Înălțime: 87,5 cm
- Înălțimea șezutului: 48 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii moderate, o paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesorii excelente pentru o sufragerie scandinavă sunt plantele mereu verzi, naproanele colorate și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și iluminat care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de masă negru Como se va încadra perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Cusutul simplu și picioarele negre se potrivește cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent diferite culori ale scaunelor la o singură masă. Nu vă temeți de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 87,5 cm |
| Adancime: | 50,5 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 48 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)