Reducere Scaun de masa din catifea gri inchis LIBRA II. calitate
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: Gri închis
- Metal: Imitație de lemn
Dimensiuni
- Lățime șezut: 44,5 cm
- Lățime scaun: 45 cm
- Adâncime șezut: 39,5 cm
- Adâncime totală: 54 cm
- Înălțime: 86,5 cm
- Înălțime șezut: 48,5 cm
- Înălțime spătar: 42 cm
- Greutate: 4 kg
- Capacitate: 110 kg
Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Amestecând tonuri neutre cu o singură culoare accentuată se creează un spațiu perfect echilibrat. Inspirați-vă din țările scandinave, care combină culori delicate cu materiale naturale. Sălile de mese scandinave sunt pline de lumină, ierburi proaspete, și sunt complet funcționale și practice. Scaun de dining Libra gri închis din catifea va deveni o piesă de rezistență a sălii de mese. Completați scaunele cu o masă luminoasă din lemn. În sala de mese, optați pentru accesorii simple și utile. Alegeți și ghivece suspendate din in, în care să plasați plante mereu verzi sau ierburi aromatice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 4 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Inaltime: | 86,5 cm |
| Adancime: | 54 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)