Bol de servire RABITTO 27 cm - mai multe variante
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Ceramică
Culoare
- Alb
- Negru
- Auriu
- Varianta este trimisă conform stocurilor actuale
Dimensiuni
- Lungime: 27 cm
- Lățime: 14 cm
- Înălțime: 2 cm
- Greutate: 0,29 kg
Specificații
- Adecvat pentru servirea gustărilor și ca decor sezonier
- Motiv vesel de Paște
- Fabricat din material de calitate
- Nu este adecvat pentru utilizare în cuptorul cu microunde sau în mașina de spălat vase
- Prețul este pentru 1 bucată
- Varianta este trimisă conform stocurilor actuale
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 5400924214302 |
| Culoare: | Alb, Neagra, Auriu |
| Material: | Ceramica |
| Latime: | 14 cm |
| Inaltime: | 2 cm |
| Lungime: | 27 cm |
| Model: | Cu motiv, Pascal |
| Motiv: | De Paste |
| Aspect: | Boluri, Farfurii de desert |
| Forma mobilierului: | Atipic |
| Seturi: | Bucati |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)