Lampa suspendata din ratan ISA RATTAN Ø48 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Rattan
Culoare
- Naturala
Dimensiuni
- Diametru: 48 cm
- Înălțime: poate fi reglată până la 130 cm
- Dimensiunea prizei: E27
- Putere max.: 40W
- Greutate: 950 g
Execuţie
- Inaltime reglabila
- Becul nu este inclus
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 8711297049833 |
| Culoare: | Crem |
| Material: | Ratan |
| Lungime: | 130 cm |
| Abajur: | Cu abajur |
| Aspect: | Monocrom |
| Configurabil: | Da |
| Diametru: | 48 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
| Locatie: | Deasupra mesei, In bucatarie |
| Material abajur: | Ratan |
| Putere maxima: | 40W |
| Tipul de dulie: | E 27 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)