Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Hârtie imprimată
Culoare
- Crem
- Galben
- Roșu
- Albastru
Dimensiuni
- 40 x 40 cm
- 50 buc într-un pachet
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 709898361396 |
| Culoare: | Crem, Galben, Albastru, Rosie |
| Material: | Hartie |
| Greutate: | 0,34 kg |
| Latime: | 40 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Ambalare: | 50 buc |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)