Set bol si placa de servire GUSTA
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic
- Bambus
Culoare
- Natural
- Gri
- Negru
Dimensiuni
- Latime: 14 cm
- Lungime: 32 cm
- Inaltime: 3,8 cm
- Bol: 3,2 x 11 cm
- Placa de taiere: 2 x 10 x 18,5 cm
- Tava: 14,2 x 32 cm
Execuţie
- 1x tavă ovală din plastic
- 1x bol de plastic
- 1x placă de tăiat din bambus
- Nu este potrivit pentru cuptor și cuptor cu microunde
- Potrivit pentru mașina de spălat vase, cu excepția plăcii de tăiat
- Pentru a servi și a prezenta supe, gustări și alte delicatese
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 8712628295998 |
| Culoare: | Gri, Neagra, Maro |
| Material: | Bambus, Plastic |
| Greutate: | 0,4 kg |
| Latime: | 14 cm |
| Inaltime: | 3,8 cm |
| Lungime: | 32 cm |
| Forma mobilierului: | Oval |
| Seturi: | Seturi |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)