Dinozaur de plus verde ALOSO cu creasta albastra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Poliester
Culoare
- Verde
Dimensiuni
- Adâncime: 23 cm
- Latime: 15 cm
- Inaltime: 29 cm
Detalii
- Un dinozaur de pluș care este o plăcere de mângâiat
- Este fabricat din plus de înaltă calitate și plăcut
- Cadoul perfect pentru orice ocazie
- Un prieten de pluș nu numai pentru pătuț
- Se recomandă spălarea manuală până la 30 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 4061462921919 |
| Culoare: | Verde |
| Material: | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Latime: | 15 cm |
| Inaltime: | 29 cm |
| Adancime: | 23 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)