Planta artificiala in ghiveci cu iluminare LED 7,5x15 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Lemn
- Plastic
Dimensiuni
- Lungime: 7,5 cm
- Lățime: 7,5 cm
- Înălțime: 15 cm
- Greutate: 0,168 kg
Specificații
- Decor drăguț cu iluminare LED
- Potrivit ca cadou sau atenție drăguță
- Baterie CR2032 înlocuibilă
- Bateria este inclusă în pachet
- Buton de pornire și oprire
Creați acasă o atmosferă plăcută cu această floare decorativă cu iluminare LED delicată, care atrage privirile instantaneu. Combinarea aspectului natural al lemnului cu lumina caldă oferă interiorului un sentiment de confort și energie liniștitoare. Se potrivește perfect pe raft, noptieră sau masa de lucru, unde creează un detaliu discret, dar impresionant. Datorită specificațiilor sale compacte, este ideal și ca un dar mic care va bucura și va completa practic orice spațiu.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii si decoratiuni |
|---|---|
| EAN: | 4029811452439 |
| Culoare: | Maro, Verde |
| Material: | Lemn, Plastic |
| Greutate: | 0,168 kg |
| Latime: | 7,5 cm |
| Inaltime: | 15 cm |
| Lungime: | 7,5 cm |
| Culoarea luminii: | Alb cald |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| LED: | Da |
| Sursa: | Cu baterii |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)