Litiera pentru pisici roz KITTY KABIN
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic
Culoare
- Roz
Dimensiuni
- Latime: 36 cm
- Adancime: 45 cm
- Inaltime: 15,5 cm
Detalii
- Litieră inovatoare pentru pisici
- Formă special elaborată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Articole pentru animale de companie |
|---|---|
| EAN: | 8016040105300 |
| Culoare: | Roz |
| Material: | Plastic |
| Greutate: | 2 kg |
| Latime: | 36 cm |
| Inaltime: | 15,5 cm |
| Adancime: | 45 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)