Polita de masa NORVIKA 41x53 cm, neagra / stejar artisan
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF
- Bambus
Culoare
- Neagră
- Stejar Artisan
Dimensiuni
- Lățime: 41 cm
- Adâncime: 18 cm
- Înălțime: 53 cm
- Greutate: 2,6 kg
Specificații
- Raft practic pentru birou sau masă de lucru
- Se poate utiliza și pe blatul de bucătărie
- Ajută la menținerea ordinii și a unui spațiu de lucru liber
- Plăcile rafturilor au finisaj rezistent la apă
- Livrat dezasamblat
- Ambalaj: 57 x 21 x 8 cm, 3,2 kg
Utilizați spațiul la maxim
Raftul de depozitare este un ajutor ideal oriunde aveți nevoie să aveți lucrurile importante la îndemână – fie că este vorba de bucătărie, birou sau camera de studiu. Designul său universal se potrivește ușor cu mobilierul din jur și vă ajută să creați un mediu care promovează organizarea și liniștea. Puteți plasa în el cărți preferate, decorațiuni, recipiente cu condimente sau articole de birou – oricum îl veți utiliza, va aduce în casa dumneavoastră o soluție practică și estetică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Biblioteci si rafturi |
|---|---|
| EAN: | 5903332095452 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | Bambus, MDF |
| Greutate: | 2,6 kg |
| Latime: | 41 cm, Pana la 100 cm |
| Inaltime: | 53 cm |
| Adancime: | 18 cm, 16-30 cm |
| Decor din lemn: | Stejar artisan |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Seturi: | Bucati |
| Suprafata: | Mată |
| Tipul de locatie: | Pe podea, De masa |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)