Traversa WHITANO, alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
Culoare
- Albă
Dimensiune
- 20 x 170 cm
Întreținere
- Temperatura de spălare până la 95 °C
- Nu se curăță chimic
- Nu se albește
- Se usucă în uscător la temperatură scăzută
- Se calcă până la 110 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bucatarie |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | Bumbac |
| Temperatura de spalare recomandata: | 95 °C |
| Latime: | 20 cm |
| Tip: | Traversa |
| Lungime: | 170 cm |
| Motiv: | Culoare solida |
| Dimensiune: | 20 x 170 cm |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| La metru: | In numerar |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)