Cearsaf jerse cu lycra crem 180 x 200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 95% bumbac | 5% lycra
- Greutatea materialului: 170 g/m²
Culoare
- Crem
Dimensiuni
- Dimensiune: 180 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale și durabil cu o viață lungă
- Elasticitate ridicată, nu alunecă și se menține ferm
- Fără călcare
- Îmbrăcat cu elastic pe tot perimetrul cearșafului
Sfaturi practice
- Spălați cearșaful bine înainte de prima utilizare
- Temperatura de spălare recomandată: 30–40 °C (conform etichetă producător)
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim o dată la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 bucată de cearșaf 180 x 200 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearceafuri jersey cu lycra 180 x 200 cm |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Material: | 95% bumbac | 5% lycra |
| Gramaj: | 170 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Tip: | Pentru pat dublu |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)