Cearsaf Cocolino microplus cu elastic SOFT 90x200 cm mov inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% poliester
- Greutate: 160 g/m²
Culoare
- Mov închis
Dimensiuni
- Dimensiune: 90 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale și durabil cu longevitate
- Elasticitate ridicată, nu alunecă și se menține ferm
- Nu necesită călcare
- Prevăzut cu elastic pe întregul perimetru al cearșafului
Recomandări practice
- Spălați cearșaful bine înainte de prima utilizare
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: o dată pe săptămână, maxim o dată la 14 zile
- În uscător, se recomandă uscarea la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 buc cearșaf 90 x 200 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Cocolino micro-plus cu elastic 90 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 7187902003162 |
| Culoare: | Violet |
| Material: | 100% poliester |
| Gramaj: | 160 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Tip: | Pentru pat dublu |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 25 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)