Cearsaf frote EXCLUSIVE albastru 90 x 200 cm
Produse asociate
Reduceri
32 Lei
–18 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
32 Lei
–25 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm bej
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
64 Lei
–64 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Reduceri
107 Lei
–72 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
29 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–56 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–56 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
Preț foarte scăzut
Cearsaf Frotir alb BASIC 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm negru
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm maro inchis
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm galben
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf frote EXCLUSIVE bej deschis 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–43 %
Cearsaf frote EXCLUSIVE albastru marin 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frote EXCLUSIVE nisipiu 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frotir cu elastic EXCLUSIVE 90x200 cm visiniu
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frote EXCLUSIVE mentol deschis 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
107 Lei
–54 %
Cearsaf Frote EXCLUSIVE purpurove 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 80% bumbac | 20% poliester
- Greutate specifică: 170 g/m²
Culoare
- Albastru
Dimensiuni
- Dimensiune: 90 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale, plăcut la atingere
- Elasticitate ridicată, își menține forma
- Nu necesită călcare
- Cu bandă elastică pe tot conturul cearșafului
Sfaturi practice
- Spălați cearșaful bine înainte de prima utilizare
- Temperatura recomandată de spălare: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim o dată la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 buc. cearșaf 90 x 200 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Frotir cu elastic 90 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 0710535906547 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Gramaj: | 170 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)