Cearsaf frote POLY alb 90 x 200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% poliester
Culoare
- Alb
Dimensiuni
- Dimensiune: 90 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale, plăcut la atingere
- Elasticitate ridicată, menține forma constantă
- Non-calcare
- Îmbrăcat cu bandă elastică pe întregul perimetru al cearșafului
Recomandări practice
- Înainte de prima utilizare, spălați cearșaful cu atenție
- Temperatura recomandată de spălare: 30-40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim o dată la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperaturi scăzute
Conținutul pachetului
- 1 buc cearsaf 90 x 200 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Frotir cu elastic 90 x 200 cm |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Tip: | Pentru pat de o persoana |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)